Filo Kiralama ile ilgili merak ettikleriniz ve sıkça sorulan sorular aşağıda ki gibidir.

Gerçek ve Tüzel kişiler Uzl Filo, kiralama hizmet ve ürünlerinden yararlanabilirler.
Her marka ve modelde tüm binek araç seçeneklerini Uzl Filo’dan kiralayabilirsiniz.
Operasyonel filo kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır.
Yalnızca 1 adet araç için bile operasyonel filo kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Özellikle yapılacak hizmet anlaşmasına bağlı olarak araçlar için Türkiye genelinde 7/24 yol yardım hizmetleri, bakım, onarım, geçici araç temini, lastik yönetimi, OGS/HGS yönetimi, yakıt yönetimi, raporlama ve sigorta hizmetleri sunulmaktadır.
Araç reklam giydirme işlemlerinin araç ruhsatına işlenmesi gerekir. Gerekli işleyiş çerçevesinde giydirme işlemi yapılabilir. Bu ile ilgili Müşteri Hizmetleri Birimi ile iletişime geçmeniz durumunda ekibimiz size gerekli desteği sağlayacaktır.
Araçlarımızın tüm bakım işlemleri yetkili servislerde ve Uzl Filo Servis noktalarında yapılmaktadır.
Web sitemizde bulunan Kiralama Talep Formunu doldurup bize iletmeniz durumunda, satış ekibimiz sizinle iletişime geçip gerekli desteği sağlayacaktır.
Filo kiralama sözleşme süresi boyunca aracınızın tüm periyodik bakım işlemleri ve bakım giderleri Uzl Filo tarafından karşılanmaktadır.
Filo kiralama sözleşmenizin süresi boyunca aracınızın muayene ücreti ödemeleri, Uzl Filo tarafından karşılanmaktadır.
Aracınızla kaza yaptığınız ya da yolda kaldığınız da 7/24 filo temzilciniz ile irtibata geçebilirsiniz. Bu durumlarda 24/48 Saat aralığında sizlere muadil/ikame bir araç tahsis edilecektir.